Monika Malczak – wokal

Wokalistka pochodząca z Kazimierza Dolnego, absolwentka „Wokalistyki Jazzowej” na Wydziale Jazzu na „Bednarskiej” w klasie prof. Izabeli Zając, a obecnie studentka tego kierunku na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wokalistka pochodząca z Kazimierza Dolnego, absolwentka „Wokalistyki Jazzowej” na Wydziale Jazzu na „Bednarskiej” w klasie prof. Izabeli Zając, a obecnie studentka tego kierunku na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. 
Doceniona oraz nagrodzona przez wybitnych artystów, m.in.: Włodzimierza Nahornego, Krzesimira Dębskiego, Janusza Strobla, Jana Wołka, Grażynę Łobaszewską, Andrzeja Strzeleckiego, Aleksandra Maliszewskiego.
Współpracowała m.in.: z Bogdanem Hołownią, Piotrem Wromblem, Zbigniewem Wromblem, Wojciechem Zielińskim, Wojciechem Gogolewskim, Mariuszem „Fazi” Mielczarkiem. W październiku w ramach muzycznego projektu nawiązuje współpracę z trębaczem Garym Guthmanem.
Jest laureatką licznych Konkursów i Festiwali Wokalnych rangi Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej.
Osiągnięcia ROK 2016 :- zwyciężczyni 43. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu- laureatka III nagrody na Międzynarodowym „Blue Note Competition 2016”- finalistka Międzynarodowego „Hot Jazz Spring” 2016 w Częstochowie- finalistka Konkursu „Klucz do Kariery 2016” w Gorzowie Wielkopolskim-Krytyk muzyczny i dziennikarz Polskiego Radia Adam Dobrzyński umieścił ją w TOP 5 w kategorii „Jazzowy Polski Debiut Roku 2016”.
Obecnie pracuje nad debiutancką płytą inspirowaną m.in.: polską muzyką ludową.